KONST / Litografier / Färglitografi 11806307
nr 1180 6307
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1988, numrerad 24/100, motivet: 38x38 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:28:01
100 kr
200 kr
400 kr
600 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson